Szkoła znajduje się na rogu ulic Świętokrzyskiej i Krakowskiego Przedmieścia. To dwie minuty od Woli, gdzie znajduje się wiele restauracji, barów i sklepów.

Łatwo do niego dotrzeć pieszo lub komunikacją miejską. Z ulicy Masłowieckiej kursują autobusy, które przez całą dobę zatrzymują się w pobliżu szkoły.

Pytanie postawione we wstępie brzmi jak dostać się do szkoły. Odpowiedź brzmi, że nie jest to takie proste, jak się wydaje. W rzeczywistości może to być niemożliwe dla niektórych osób, na przykład tych, którzy mieszkają tak daleko od warszawskiej Szkoły nr 48.

Dojazd do Gimnazjum nr 48 w Warszawie rozpoczyna się odjazdem autobusu z centrum Warszawy (skrzyżowanie Kościuszki i Al. Jerozolimskich) o godz. 6:00, codziennie oprócz sobót i niedziel, kiedy autobusy odjeżdżają o godz. :30 i 14:00 odpowiednio.

Podróż trwa około 2 godzin przed dotarciem do przystanku „Łączyno”, któremu nadano nazwę „koniec życia”. To imię pochodzi

Gimnazjum nr 48 w Warszawie znajduje się przy ulicy Towarowej, zaledwie 100 metrów od skrzyżowania z ulicą Nowogrodzką.

Aby dostać się do niego z centrum Warszawy, należy wsiąść w tramwaj ze stacji Świętokrzyska i wysiąść na stacji Światowida. Idź ulicą Miodową w kierunku Nowogrodzkiej i skręć w lewo w ulicę Towarową.

Informacje dostarczone przez użytkownika pomogły wielu osobom w końcu znaleźć i dostać się do swojej nowej szkoły w Warszawie!

Gimnazjum nr 48 znajduje się w Warszawie i jest najstarszą szkołą publiczną w Polsce. Powstał 1 stycznia 1780 roku za panowania króla Augusta III.

Gimnazjum nr 48 ma długą i ciekawą historię, obejmującą nie tylko historię Polski, ale także okresy europejskie i uniwersalne. Szkoła jest domem dla ponad 17 wydziałów akademickich i 11 innych instytucji (w tym gimnazjum), co czyni ją jedną z największych szkół w Europie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak dostać się do gimnazjum nr 48 w Warszawie, mamy odpowiedź. Najlepszym sposobem jest spytanie miejscowego mieszkańca lub jednego z wielu użytkowników Yelp, którzy dobrze znają miasto.

Odpowiedź na pytanie „Jak dojechać do Gimnazjum nr 48 w Warszawie?” nie jest prosty. Przestępczość nieletnich może przybierać różne formy i zależy od miejsca docelowego. Dlatego zamiast pocieszać się tym, ile czasu może Ci zająć, aby dowiedzieć się, jak się tam dostaniesz, proponujemy od razu kupić bilety.

Gimnazjum nr 48 jest placówką edukacyjną w Warszawie i służy większości uczniów jako szkoła podstawowa do 14 lub 15 roku życia, kiedy po zdaniu matury zapisują się do liceum lub na studia wyższe. egzamin, który można zdawać w dowolnym momencie w szkole średniej.

W Warszawie adres gimnazjum nr 48 nie jest łatwy do znalezienia. Inicjatywę stworzenia cyfrowej mapy wszystkich polskich szkół podjęło Ministerstwo Edukacji i Nauki.

To pytanie zadaje sobie wielu uczniów, gdy próbują znaleźć drogę do szkoły. Adres Gimnazjum nr 48 w Warszawie nie bardzo Ci w tym pomaga, jednak mapa cyfrowa stworzona przez Ministerstwo Edukacji i Nauki ułatwiła ludziom poruszanie się bez zgubienia.”

Gimnazjum nr 48 w Warszawie znajduje się na ul. Grzybowskiej 48 i znajduje się w jednej strefie stolicy Polski, Warszawie.

W Warszawie w Polsce istnieje krótka lista ulic ponumerowanych, które są posortowane alfabetycznie. Na przykład ulica o numerze 27 znajduje się w 27 dzielnicy.

Szukając ulicy 48 w Warszawie, znajdziesz ją tuż przy jednej z tych ulic: Chodowieckiego, która jest częścią ulicy Józefa 48 lub Starego Miasta 48. Łatwo ją przeoczyć, bo nie jest tak duża jak ul. inne ulice na tej liście, ale nadal warto je sprawdzić!

Numer 48 został wybudowany w 1875 roku i początkowo nazywał się ulicą Wojciechowską, a następnie Aleją Kazimierza Wielkiego, zanim w 1923 r. przyjął swoją obecną nazwę, kiedy przekształcił się w Aleję Krasińskiego

Jeśli chcesz dostać się do Gimnazjum nr 48 w Warszawie, najlepiej pojechać autostradą A2 z Dworca Centralnego i jechać nią przez około półtorej godziny.

Do szkoły można dostać się na dwa sposoby – metrem i samochodem. Pierwsza opcja to ta, z której powinieneś skorzystać, jeśli nie masz samochodu. Autobusem można dojechać z centrum miasta lub z przystanku końcowego dworca kolejowego Warszawa Centralna, który znajduje się przy Alei Marszałkowskiej.

Drugą opcją jest skorzystanie z transportu publicznego – jest wystarczająco dużo linii autobusowych z bezpośrednimi połączeniami ze szkołą, więc dowiedz się, która z nich będzie najlepsza dla Ciebie i Twojego harmonogramu.

W Warszawie najłatwiej dostać się do Gimnazjum nr 48 jeżdżąc autobusem.

Obecnie nie ma bezpośrednich tras z innych rejonów Warszawy. Istnieją jednak pośrednie trasy transportu publicznego, jeśli chcesz zwiedzić miasto i wybrać się na wycieczkę.